Milí Přátelé,                                                                                                      

na základě mých životních zkušeností, které vyústily před mými 27 léty prudkým atakem těla i duše a diagnózy lékařů byly mlčky provázeny krčením ramen, jsem nastoupila vědomě na Cestu hledání sama sebe.

Pokud chceme objevit, KÝM JSME, musíme v první řadě pochopit, KÝM NEJSME...

Mnoho iluzí v podobě Závojů musí odejít, aby se člověk na Zemi začal cítit bezpečně.

Dle toho, co se na naší Drahé Gáji děje, nejedná se bezpečnost ve vnějším Světě, však ustabilizováním sama sebe v Nesmrtelnosti svého JÁ si vytváříme automatickou ochranu před nebezpečím z venku.

Pokud chceme žít VE ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A HOJNOSTI, je třeba porozumět Zákonům Vesmíru a sladit s nimi krok svého Ega.

Upokornit se, zpřetrhat vazby s nevhodnými programy NeLásky, přijat své Stíny a hlavně umět zažívat VDĚČNOST K ŽIVOTU.

To jsou hlavní PRIORITY, bez kterých není možné dojít k vnitřní SVOBODĚ.

Skrze mé mnohaleté zkušenosti v terapeutické oblasti mezilidských vztahů, léčení Těla i Duše, přednášek, meditací a seminářů, mohu plnohodnotně nabídnout pomoc všem, kteří potřebují nápovědu s ukazately směru na své Cestě.

Čtení z Kvantova pole je mi umožněno v takové míře, abych nezasahovala do vaší svobodné vůle, však mohla poukázat a zvědomit nepochopené a utrápené situace, energeticky "opravit" vaše Aurické záření s odhalením příčin jak situací, tak nemocí.

Nepotřebuji ke své práci žádných pomůcek, však pro ty z vás, kteří chcete, se můžete přesvědčit na vlastní oči skrze Craowleyho tarot, se kterým pracuji, v jaké životní fázi se nacházíte a jaká je pravděpodobnost dalších několika měsíců sklízení odrazem vašich činů, myšlenek a slov.

Přátelé, VŽDY EXISTUJE ŘEŠENÍ! Pokud jsme bolaví, těžce se napojujeme na Intuici, která je hlavní nápovědou pro každého z nás. 

Mým úkolem je vás toto učit, umět si pomoci sama sobě, však zároveň ulevit vám, abyste mohli zažít nádech Života v Naději a nové Síle, kudy dál a hlavně jakým způsobem:)

Další mou nabízenou terapií je ENERGETICKÁ LÉČBA SPOJENÁ S PŮSOBENÍM TĚLOVÝCH SVÍCÍ. Umocněním živlu ohně s daným orgánem se nejen léčí a harmonizuje, však dostává se mi informací, které jsou úzce spjaty s nemocným orgánem, s příčinou vzniku jeho onemocnění, která může ústit i v dávné minulosti.

Pojmenováním či zvědoměním tohoto problému přímo při terapii se svíčkou dochází k rozpouštění nahuštěné, destrukční energie, k následné úlevě a léčbě dle Nejvyšší vůle dotyčného.

S láskou Renáta Rowena Bittová

www.renatarowena.cz

777 312 137 mob.

 

 

Foto
renáta