Datum_akce

Chuze

Ještě NEŽ UDĚLÁME PRVNÍ KROK, vyvažujeme se a HLEDÁME OPORU NA ZEMI, obsah těla uvnitř naší kůže se přelévá, přesně nad toto místo, ze kterého později vykročíme vpřed..

JAK PŘESNÍ ale JSME?
KDE SE SKRÝVÁ naše NEOHRABANOST a KOLIK ENERGIE nás STOJÍ?

Chcete pocítit, kolik napětí může spadnout z vašich nohou, jak svobodně může hlava plout na vašem krku, jak snadno a uvolněně můžete dýchat?

V pohybových lekcích ATM® Feldenkraisovy metody budeme

>>> ZKOUMAT svá OMEZENÍ, která PŘEKRÝVÁME RYCHLOSTÍ naší chůze,
>>> a ve velmi pomalém tempu se otevírat mnohem širšímu potenciálu - plnějšímu PŘESNĚJŠÍmu CÍTĚNÍ toho, JAK vlastně VYTVÁŘÍME svou ROVNOVÁHU a jak můžeme rozvíjet svou SCHOPNOST PŘIZPŮSOBOVAT SE GRAVITACI,
abychom díky ní zesílili a využili ji ke svému lidskému VZPŘÍMENÍ.

Těším se na viděnou!

Petra Lancová
Feldenkrais® Practitioner

PŘIHLÁŠENÍ A REZERVACE MÍSTA
V odkazu výše - "vstupenky"
CENA | 650 Kč
Rezervace místa je podmíněna úhradou platby na účet. Pokyny k platbě ode mne dostanete obratem v odpovědi na Vaši přihlášku.
Počet míst je omezený na osm.

JAK VYPADÁ LEKCE FELDENKRAISOVY METODY?
Lektor provází klienty slovně procesem zkoumání pohybových sekvencí – jednoduchých pomalých pohybů, které jsou neobvyklým způsobem variovány a stavěny do souvislostí v rámci těla i vůči gravitaci a prostoru.
Vědomou pozorností a vnímavostí k aktuálním možnostem těla objevuje mozek skryté a dosud nevyužívané možnosti k lepší organizaci pro pohyb, držení těla a naplňování dalších funkcí.

Lektoři
den v týdnu